Praca

Firma Corrugated Board przyjmie do pracy:

Magazyniera

Miejsce pracy: Kopalniana 13, 59-101 Polkowice

Wymagamy:

  • uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych (gaz)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • praca dla mężczyzn.

Oferujemy:

  • pracę na stałe,
  • miesięczne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie zmianowym.

Operator maszyny produkcyjnej

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie maszyn w ciągłym ruchu
  • utrzymanie maszyn i urządzeń w odpowiednim stanie technicznym, gwarantującym bezpieczną pracę
  • realizacja założeń produkcyjnych

Wymagamy:

  • rzetelność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania

Automatyk:

Obowiązki:

  • dbanie oraz utrzymywanie w pełnej sprawności urządzeń i maszyn z zakresu układów automatycznego sterowania
  • diagnozowanie uszkodzeń oraz ich naprawa
  • usuwanie awarii
  • uruchamianie nowych i optymalizacja istniejących systemów automatyki
  • wykonywanie prac instalacyjnych z dziedziny automatyki
  • prowadzenie przeglądów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, techniczne lub kierunki pokrewne
  • mile widziane doświadczenie
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień

Oferujemy:

Prosimy o składanie CV na adres e-mail: praca@alken.pl
Zastrzega się możliwość kontaktu z wybranymi osobami.