Kontakt

Corrugated Board Sp. z o.o.

59-101 Polkowice
ul. Kopalniana 13
tel. +48 76 819 66 22
Prezes Zarządu:
Jacek Bobiowski
e-mail: bobiowski@alken.pl
Zarząd:
Anna Kańczuga
e-mail: anna.kanczuga@alken.pl
Sekretariat Zarządu:
Katarzyna Boka
e-mail: boka@alken.pl, tel. 669 846 941
Kierownik Działu Sprzedaży:
Danuta Abel
e-mail: abel@alken.pl tel. 604 919 695
Dział Handlowy:

Paulina Mazur tel. 664 999 525

e-mail: mazur@alken.pl

Beata Wróblewska tel. 604 919 678

e-mail: wroblewska@alken.pl

Dominika Żarkowska tel. 506 211 061

e-mail: zarkowska@alken.pl

Kamila Choma tel. 795 134 230

e-mail: choma@alken.pl

Dział Logistyki:

Anna Krześniowska tel. 604 919 100

e-mail: krzesniowska@alken.pl

Karolina Półtorak tel. 604 919 658

e-mail: poltorak@alken.pl

Katarzyna Iwon tel. 572 346 564

e-mail: iwon@alken.pl

Dział Produkcji:

Kierownik Produkcji: Zdzisław Kozak

tel. 604 919 651

e-mail: kozak@alken.pl

Kierownik Produkcji: Anna Godecka

tel. 604 919 710

e-mail: godecka@alken.pl

Kontakt telefoniczny:

tel./fax. (76) 819-66-22
tel./fax. (76) 819-66-72
tel./fax. (76) 819-66-88

 

Zapytania e-mail:

 

Zamówienia: zamowienia@alken.pl

 

LOKALIZACJA
Zakład produkcyjny znajduje się w Polkowicach przy ulicy Kopalnianej 13 – przy drodze ekspresowej S3.

Współrzędne GPS:

N 51,480267
E 16,064233