Praca

Firma Corrugated Board przyjmie do pracy:

Magazyniera
Miejsce pracy: Kopalniana 13, 59-101 Polkowice

Wymagamy:

  • uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych (gaz)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • praca dla mężczyzn.

Oferujemy:

  • pracę na stałe,
  • miesięczne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie zmianowym.

Prosimy o składanie CV na adres e-mail: praca@alken.pl
Zastrzega się możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Pracownik biurowy w dziale handlowym.

Obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów dla Firmy,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • prowadzenie rozmów handlowych,
  • sporządzanie ofert handlowych,
  • sporządzanie ofert cenowych,
  • sporządzanie raportów i sprawozdań.Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie i zorientowanie na wynik,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku tektury falistej.Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na stałe od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.