Kontakt

Corrugated Board Sp. z o.o.

59-101 Polkowice
ul. Kopalniana 13
tel. +48 76 819 66 22
Prezes/Dyrektor Handlowy:
Mirosław Kańczuga
e-mail: kanczuga@alken.pl
Dyrektor Finansowy:
Jacek Bobiowski
e-mail: bobiowski@alken.pl tel. 604 919 663
Kierownik Działu Sprzedaży:
Danuta Abel
e-mail: abel@alken.pl tel. 604 919 695

Dział Handlowy:
Katarzyna Kosińska tel. 795 134 210

e-mail: kosinska@alken.pl

Beata Wróblewska tel. 664 999 428

e-mail: wroblewska@alken.pl

Anna Lidka tel. 506 234 371

e-mail: lidka@alken.pl

Dział Logistyki:
Anna Krześniowska tel. 666 867 144

e-mail: krzesniowska@alken.pl

Katarzyna Iwon tel. 604 919 658

e-mail: iwon@alken.pl

Dział Produkcji:
Kierownik Produkcji: Zdzisław Kozak

tel. 604 919 651

e-mail: kozak@alken.pl

Kierownik Produkcji: Anna Godecka

tel. 604 919 710

e-mail: godecka@alken.pl

Kontakt telefoniczny:

tel./fax. (76) 819-66-22
tel./fax. (76) 819-66-72
tel./fax. (76) 819-66-88

 

Zapytania e-mail:

Tektura: tektura@alken.pl

Opakowania: opakowania@alken.pl

Papier: papier@alken.pl

Zamówienia: zamowienia@alken.pl

Zakupy: zakupy@alken.pl

 

LOKALIZACJA
Zakład produkcyjny znajduje się w Polkowicach przy ulicy Kopalnianej 13 – przy drodze ekspresowej S3.

Współrzędne GPS:

N 51,480267
E 16,064233